VDI METROS - výrobní družstvo invalidů
U Studia 2654/33, 700 30  Ostrava - Zábřeh
Kalibrační laboratoř - Tlak, Teplota, Průtok
Autorizované metrologické středisko K125

Vývoj průměrné hrubé mzdy dle ČSÚ

prumerna mzda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VDI METROS a Veteran Rallye Ostrava 2014

VDI METROS opět představilo své služby během startu Veteran Rallye Ostrava & XVI. ročníku Memoriálu Ing. Františka Procházky, která se konala v sobotu 24. května. Veteran Rallye Ostrava, kterou pořádá Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR, tradičně startuje z Masarykova náměstí v centru Ostravy za široké podpory diváků a příznivců historických vozidel. A to je ideální příležitost představit divákům, ale i účastníkům veteránské rallye služby nejen v oblasti prodeje, servisu a kalibrace tlakoměrů krve.

A nezůstalo jen při tom. Zástupci VDI Metros se aktivně zapojili i do realizace vlastní rallye, kdy při startu měřili jednotlivým posádkám (samozřejmě kalibrovanými měřidly) tlak v přední pneumatice jejich vozidla a porovnávali jej z jejich odhadem...

Veteran Rallye Ostrava 2014 měřila přes 60 km a zavedla účastníky přes Jistebník (zastávka v soukromé sbírce motocyklů ak. sochaře Rybičky), Kozlovice, Zbyslavice, Hrabyni (památník II. světové války), Budišovice (hašení pomocí historického požárního vozu), Podvihov až do Raduně, kde v kulisách místního zámku bylo slavnostní ukončení rallye.

 

VRO2014-vdimetros1

VRO2014-vdimetros2

VRO2014-vdimetros3

VRO2014-vdimetros4

VRO2014-vdimetros5

VRO2014-vdimetros6

VRO2014-vdimetros7

 

Bližší informace na www.tvsco.cz

 
VDI METROS, výrobní družstvo invalidů, Copyright © 2004-2020, Administrátor webu Jakub Rojek