VDI METROS - výrobní družstvo invalidů
U Studia 2654/33, 700 30  Ostrava - Zábřeh
Kalibrační laboratoř - Tlak, Teplota, Průtok
Autorizované metrologické středisko K125

Medicinální plyny

Výrobky v oblasti medicinálních plynů řadí tohoto výrobce mezi abslutní světovou špičku. Okénkové průtokoměry řady MEDIFLOW Ultra jsou nepochybně nejkvalitnějším a nejpřesnějším průtokoměrem pro použití ve zdravotnictví. Změny tlaku na vstupu průtokoměrů mají zásadní vliv na konstantní průtok na výstupu.

Zařazením kyslíku mezi léčiva, vznikla potřeba přesného dávkování tohoto léčiva pacientům.

Výrobce reagoval na podněty servisních firem a sámi si zmapoval situaci v oblasti průtokoměrů v českém zdravotnictví.

Situace není nijak povzudivá, v nemocnicích se používají průtokoměry různých výrobců s různými vstupními parametry tlaku. Tato nelichotivá situace na českém trhu vyburcovala výrobce Gas Control Equipment k radikálnímu rozhodnutí. Navrhnout úplně nový typ okénkového průtokoměrů medicinálních plynů, který bude mít stále stejný výstupní průtok při různých hodnotách vstupního tlaku.

Tak vznikla nová řada okénkových průtokoměrů typového značení MEDIFLOW ULTRA. Jedná se o světový unikát, který lze použít kdekoliv na světě a stále bude na výstupu stabilní průtok. Tím se výrobce Gas Control Equipment stal opravdouvou světovou jedničkou v oblast medicinálních plynů. Je otázkou času, kdy i konkurenční výrobci přistoupí k tomutu technickému řešení. Faktek však zůstane, že Gas Control Equipment byl první a je lídrem v oboru.


V oblasti medicinálních plynů nabízí VDI METROS
veškerý sortiment Gas Control Equipment:


Redukční ventily
Průtokoměry
Odsávací technika
Kyslíkové koncentrátory


Zásadou VDI METROS v této oblasti je, že každý nový požadavek na dodávku tohoto sortimentu prověří přímo u zákazníka z důvodů vyloučení případných komplikací při realizaci. Zákazník má provozní potřebu a VDI METROS pro něho navrhne optimální řešení jak po stránce technické tak i finanční.

 
VDI METROS, výrobní družstvo invalidů, Copyright © 2004-2021, Administrátor webu Jakub Rojek